
HERADESIGN Superfine товщина панелі 25 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Привабливий зовнішній вигляд, витончена текстура. Є ідеальним доповненням до класичних будівельних матеріалів: бетону, скла та металу. Крім широких можливостей, які цей матеріал надає дизайнеру, і розмаїття колірних рішень, панелі Heradesign superfine мають попит, оскільки мають чудові звукопоглинальні властивості та кліматичну стійкість. Фактура Пресована деревна стружка діаметром 1 мм.
- Розміри панелей Ширина: 600 мм. Довжина: 600, 1200, 2400 мм. Товщина: 15, 25, 35 мм.
- Можливі спец. розміри завдовжки до 2500 мм.
- Колір Лицьова поверхня панелі покрита ґрунтом (під фарбуванням).
- Можливе додаткове забарвлення під замовлення на каталог RAL
Фізичні характеристики: Поверхнева щільність: 7,3/10,8/15,0 кг/м2 для товщини 15/25/35 мм відповідно. Кількість піддоне: 80,64, 50,4 і 57,6 м2 для товщини 15/25/25 мм (за довжини 2400 мм) відповідно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heradesign |
| Країна виробник | Австрія |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення матеріалу | Акустика приміщень |
| Область застосування | Декоративний звукопоглинальний матеріал |
| Форма поставки матеріалу | панель |
- Ціна: 1 744,40 ₴/кв.м

